top of page
O nas

WALDORFF20 to park filmowy czyli: camera rental, studio greenbox/bluebox oraz laboratorium postprodukcyjne 4K 3D. Otworzyliśmy się w kwietniu 2016 roku. 
Obecnie poszukujemy filmowców - fachowców, których pasjonuje produkcja filmowa w technologii 4K / UHD.

Ważnym elementem naszej współpracy jest pozytywna atmosfera oraz zgrane relacje wśród pracowników. To oni tworzą fundament działalności audiowizualnej. Sprzęt jest dobrym narzędziem tylko dla zdolnego i kreatywnego teamu, dlatego nasze wyposażenie jest tak zaprojektowane i wykonane, aby zapewnić najwyższą jakość usług w rozsądnej cenie. Z przyjemnością prezentujemy możliwości naszego studia, organizując różnego typu szkolenia.

STUDIO Greenbox / Bluebox 7m x 4m x 5m z oświetleniem LED www.digitalsputnik.com

Post LAB 4K 3D:
Montaż offline oparty jest o systemy AVID 6, FCX i Adobe Premiere (do wyboru klienta). Obsługujemy natywnie format RAW (R3D). Monitor referencyjny DCI 4K 3D połączony ze stołem gradingowym DaVinci Resolve 12.5 i nagłośnieniem 5.1.

Archiwizacja, rendering i streaming odbywa się w centralnej serwerowni wyposażonej w komputery Apple. 

Efekty naszej pracy są przechowywane na centralnej macierzy dyskowej o łącznej pojemności 50 TB. Codziennie jest tworzona kopia zapasowa z całości prac, a po zakończeniu projekty są archiwizowane na wewnętrznym serwerze oraz zewnętrznych dyskach twardych LTO w dowolnym i bezpiecznym miejscu (kolokacja).

OGRÓD 300 m. kw.:
Posiłki zamawiamy w najlepszych warszawskich restauracjach. Jadamy je w sali kinowej lub w ogrodzie filmowym.

bottom of page